قلبم درد میکنه...

 

    به اندازه

              همه دنیا

                         دلم گرفته

 

ای کاش این کارو باهام نمیکرد..

 

 

/ 7 نظر / 26 بازدید
2روز

سلام.خوبید. حلول ماه مهمانی خدا,ماهی که میزبانش در مهمان نوازی بندگانش کم نمیزاره رو بهتون تبریک میگم,باشد که کوله ای شود برای راهه پیشه رو! سنگینی قلبت را به بادا بسپار تا به اسمان برد ,به انجا که سنگینی معنا نمی یابد , به انجا که دوای دردش است, راه اسمان را که بلدی همان جا که فقط تو هستی و خدا, همان که نگفته برایت تک تک واژه های دلت را زمزمه میکند, گاهی بعضی اتفاقات راه رفتن رو این کره خاکی رو برات سخت میکنه ولی شاید باعث شه از این پائین بیشتر به اون بالا نزدیک شی, امیدوارم سبک شی و این دلتنگی زودتر رفع شه. ببخشید که یه مدته سر نزدم,معذرت میخوام.[خجالت][نگران] پساپس تمام اعیاد گذشته رو تبریک میگم, و اینکه خیلی لطف کردید که منو تو این فراموش نکردید. فعلا.

سارا

سلام.چرا ناراحتی؟ نمیخوام به اون چیزی که تو ذهنمه فک کنم.خودت بگو که اشتباه فکر میکنم.

سارا

من نفهمیدم پاک شدی از لینکام.وای واقعا منو ببخش.داشتم مرتب میکردم یهویی گم شدی لابد.تو رو خدا ببخشید.[ناراحت]

جدیدترین مدل های لباس 2009

این وبلاگ با رنک دو و امار 1000 اماده تبادل لینک با شما دوستان میباشد. لطفا ما را با نام جدیدترین مدل لباس لینک کنید و بعد در قسمت نظرات وبلاگ اطلاع بدید تا سریعا وبتون رو لینک کنیم. فروش استثنائی ژورنال لباس 2009 با بیش از 4000 مدل لباس ( لباس عروس- شب-نامزدی-اسپورت-مانتو- مجلسی-بچه گانه و.. + جدیدترین عکس های ارایش صورت،مو ) درخانه تحویل بگیرید و پول را به مامور پست بدهید. (با خرید هر ژورنال لباس یک سی دی اموزش آرایشگری نیز هدیه بگیرید). قیمت:4900تومان (CD-DVD)

آزاد و رها

سلام سمیرای عزیز............. خوبی؟ چیزی شده عزیزم؟ نمی دونم چرا این پستت یه جوری حال آدمو یا لااقل حال منو خراب کرد. حرف بزن تو وبت تا خالی بشی. کلی باهات حرف دارم...... راجع به همه چیز. راجع به.... دوشنبه هم نشد بیام... تو رفتی؟ خوش گذشت؟ کاش می اومدم که لااقل اونجا یکم بحرفم. شما واقعا احتیاج دارم. میرم و دوباره میام. ممنون که نبودم و اومدی وبم. تا بعد. میسپارمت به خدا. یا حق[گل]

من بیشتر (دلم گرفته)